Чергова підбірка чудового трансу

Хмарка тегів

Знай наших! Іршавчанка Ольга Павляк зайняла перше місце в області по шашкам

19 грудня 2011 - Адміністратор

19 листопада відбувся обласний турнір по шашкам, який проводиться в с.Н.Апша та користується великою популярністю серед численних уболівальників шашкової гри нашого краю. У ньому зазвичай грають шашкісти різних вікових груп: безрозрядники і кандидати в майстри спорту, ветерани й перспективна молодь. 36 учасників із 8 регіонів області виявили бажання зіграти в престижному турнірі, який зібрав увесь «шашковий бомонд» Закарпаття. Серед його учасників – 16 кмс, решта – першорозрядники.

Уже з перших турів тон почали задавати 14-річна Ольга Павляк (м.Іршава) та 19-річний Олександр Курта (м.Хуст); вони з легкістю обігрували своїх суперників та одними з перших потрапили до фіналу. Потім до них приєдналась решта фіналістів – усього 12 шашкістів.

Наступного дня був розіграний головний фінал за визначення переможців. Як виявилось, навіть серед фаворитів молоді шашкісти не втратили спортивного азарту і посилили гру. Для більшості учасників такий розвиток подій став несподіваним сюрпризом, адже ніхто не очікував зрілої гри юних спортсменів.

У вирішальному й нелегкому поєдинку між ними перемогу здобула юна іршавчанка Ольга Павляк. Результат переможниці – 14 очок із 16 можливих. Друге місце здобув Олександр Курта (м.Хуст) – 14 очок. Третє місце виборов кмс Олександр Студеняк (с.Солотвино) – 10 очок. Отже, шашкова молодь підтримала естафету С.Марковці та всерйоз заявила про себе. Завдяки високому результату О.Курта вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту.

Переможці були нагороджені кубками, медалями й грамотами обласного управління у справах молоді та спорту ОДА (начальник В.Ерфан), а також управління сім’ї, молоді та спорту Тячівської РДА. Нагородження проводив голова селищної ради.

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1293 переглядів