Реєстрація Авторизація В вибране
Нові користувачі
Нове в блогах
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити......
22 лютого 2014 - Блог адміна - 0
Королівська сім'я відвідала концерт Арміна ван Бюрена...
Чергова підбірка чудового трансу

Хмарка тегів

В Іршавській РДА відбулася нарада з питань захисту та безпеки туристів

9 січня 2013 - Адміністратор
article72.jpg

Як відомо в зимовий сезон підвищується кількість надзвичайних ситуацій пов’язаних з туристичною діяльністю.

В зв’язку з цим минулого тижня відділом культури і туризму Іршавської РДА спільно з начальником гірської пошуково-рятувальної служби в Іршавському районі Віктором Лисовським проведено нараду щодо забезпечення безпеки туристів (екскурсантів) в горах з суб’єктами туристичної діяльності району (керівниками організацій, які надають послуги в туристично-рекреаційній сфері).
Аналізуючи надзвичайні ситуації, які сталися з туристами та відпочиваючими на території Закарпаття у 2012 році в більшості випадків туристичними об’єктами та туристичними фірмами при організації своєї діяльності допускаються одні і ті ж порушення, а саме:
недотримання вимог Закону України «Про туризм» (ст. 13 Безпека туристів);
        відсутність ліцензії на певні види туристичних послуг;
відсутність чіткої реєстрації туристів і відпочиваючих та проведення з ними роботи щодо дотримання заходів безпеки;
надання в користування туристам і відпочиваючим неякісного та несертифікованого спорядження та інвентарю;
відсутність кваліфікованих фахівців туристичного супроводу (інструкторів);
організація для туристів туристичних походів та мандрівок різної категорії складності, при цьому групи випускаються без відповідної підготовки та спорядження.  
Виходячи з вищезазначеного, доповідач Віктор Лисовський провів профілактичну бесіду, щодо виконання основних законодавчих норм при наданні туристичних послуг з метою запобігання НС з туристами, зокрема, суб’єктам туристичної діяльності наголошено на необхідності укладення договорів на постійне аварійно-рятувальне обслуговування. Першою й найголовнішою умовою є потреба реєстрації туристичного походу в найближчому підрозділі рятувальної служби, зокрема, представник групи повинен повідомити оперативному черговому відповідної аварійно-рятувальної служби про тривалість поїздки, її контрольні терміни, детальний маршрут і склад групи, зазначив представник МНС. Також, Віктор Володимирович надав рекомендації щодо супроводу туристичних груп з метою запобігання надзвичайних ситуацій в горах, розповсюдив пам’ятки по питанням безпеки туристів, розповів про правила поведінки туристів взимку та природні небезпеки в горах. Ще під час наради жваво обговорено актуальні питання стосовно туристичних маршрутів, зокрема, маркування нових та стандартизація існуючих туристичних шляхів. Крім того, було наголошено на необхідності прочищення туристичних доріг, облаштування туристичних маршрутів привалами для туристів та місцями для багаття.
   Сподіваємося, що для суб’єктів індустрії туризму однією з найважливіших умов організації туристичної діяльності буде забезпечення безпеки життя і здоров’я туристів!

Джерело - Іршавська РДА

Коментарі (0)
Додати коментар
Випадкове фото

Фото без назви

Хто онлайн?
Користувачів: 0
Гостей: 65
Сьогодні зареєстровані користувачі ще не відвідували сайтВ Іршаві.com | Соціальна мережа Іршавського району © 2018
admin@v-irshavi.com