Реєстрація Авторизація В вибране
Нові користувачі
Нове в блогах
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити......
22 лютого 2014 - Блог адміна - 0
Королівська сім'я відвідала концерт Арміна ван Бюрена...
Чергова підбірка чудового трансу

Хмарка тегів

В Іршаві затримано бешкетника з сусіднього Заріччя

2 січня 2013 - Адміністратор
article71.jpg

У святкову ніч в Іршаві зламали три сакури, розбили світильники на центральному мості і зірвали частина світлодіодної стрічки, що освічує арочні елементи центральної переправи. Відійти далеко «активісти» не встигли - завдяки відеонагляду на вулицях міста та оперативності міліціонерів, відразу попалися правоохоронцям у руки.

Як з'ясувалося, один із гостей, що бешкетували, приїхав у райцентр до ялинки із сусіднього Заріччя. Дев’ятнадцятирічний Іван хильнув зайву чарку і попався, коли ламав сакуру. Ще на його рахунку зірвана ілюмінаційна стрічка.

Тепер щиро шкодує про скоєне, але розплачуватися доведеться. Хоч по кишені, як-то кажуть, більше трісне батькам, бо юний Іван безробітний.

Окрім того, що він повинен відшкодувати всі завдані збитки, правоохоронці відзначають, що його також притягнуть до адміністративної відповідальності. Складений ними протокол буде направлений до екологічної інспекції. А звідси імовірно буде й штраф та ще й не маленький.

Для Івана Васильовича Росохи новорічна ніч була настільки веселою, що відлуння святкування потягнеться ще не один тиждень. А загальна сума, яку доведеться зараз викласти за все що наробив, становитиме більше двох тисяч гривень, повідомляють в Іршавській міськраді.

Коментарі (0)
Додати коментар
Випадкове фото

Фото без назви

Хто онлайн?
Користувачів: 0
Гостей: 7
Сьогодні зареєстровані користувачі ще не відвідували сайтВ Іршаві.com | Соціальна мережа Іршавського району © 2018
admin@v-irshavi.com