Реєстрація Авторизація В вибране
Нові користувачі
Нове в блогах
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити......
22 лютого 2014 - Блог адміна - 0
Королівська сім'я відвідала концерт Арміна ван Бюрена...
Чергова підбірка чудового трансу

Хмарка тегів

Родини полеглих Героїв з Іршавщини й понині не отримали державної допомоги

17 червня 2015 - Адміністратор
article316.jpg

Під час робочої поїздки на Іршавщину у середу,17 червня, голова ОДА Василь Губаль провів зустріч із рідними загиблих учасників АТО. Пані Любов Данильченко, Марта Соколачко втратили в неоголошеній війні синів, а Ольга Король – чоловіка та батька трьох своїх дітей.

Керівник області в першу чергу висловив свої співчуття рідним та запевнив, що поділяє біль усіх закарпатців, які втратили близьких. Перше ж питання, яке поставив Василь Губаль жінкам – чи місцева влада приділяє належну увагу родинами, чи всі запити, котрі виникали, задовольнили. Нарікань матері і вдова не висловили, втім, Любов Данильченко зазначила, що наразі сім'я не отримала державної допомоги, ту саму проблему мають й інші дві родини, а вдові Короля ще складніше, бо Юрій служив у добровольчому батальйоні. Голова ОДА зазначив: звертатиметься в Міноборони щодо оформлення виплат, і доручив військовому комісару області Олегу Вінницькому тримати це питання на контролі.

Затим запропонував жінкам інші види підтримки – як от забезпечення відпочинку дітей та оздоровлення. З'ясувалося, що одна з доньок Ольги Король вже має путівку в Одесу, і для двох інших голова ОДА дав доручення надати можливість відпочити в таборі. А дружина та матері загиблих мають вирішити, в якому санаторії оздоровлення їм потрібніше, й це буде організовано. 

Далі торкнулися проблем із житлом. Для участі в програмі поліпшення житлових умов, яка передбачена державою, треба щоби родини стали на квартирний облік (у селах цього переважно не роблять). Особливо це актуально для пані Король, бо вона проживає у будинку родичів. Голова ОДА доручив голові Іршавської райради Іванові Савку оформити взяття родини на квартирний облік. А також разом з головою РДА Віктором Симканинцем тримати на контролі потреби родин щодо ремонтів та всіх інших питань побутового характеру, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Олександр Данильченко – "Кіборг", боєць 93-ї механізованої бригади – загинув під Донецьком у січні. Доброволець — у військкомат з'явився самостійно, після чого був зарахований до військової частини А2890 і 21 серпня відправився на фронт. Служив у Дніпропетровській 93-ій механізованій бригаді. Виходець із Донеччини, який вже десятиліттями мешкав на Закарпатті, вважав, що мусить боронити рідну землю. Брав участь в обороні донецького аеропорту, містечок Піски та Опитне, був представлений до нагород… Ховали в Ільниці, зустрічали на колінах... Був батьком трьох дітей і чекав на шостого онука… 

Юрій Король, доброволець батальйону "Айдар". Загинув у боях між селищем Металіст та містом Щастя ще 5 вересня. Був похований у Старобільську як "тимчасово невідомий герой України", особу вдалося ідентифікувати за допомогою проведення експертизи ДНК аж у лютому. Тоді ж і поховали його у рідному Заріччі. 

Юрій Соколачко - 43-річний солдат 128-ї гірсько-піхотної бригади, коригувальник артилерії - загинув 26 вересня під час оборони Донецького аеропорту. Був призваний до лав Збройних сил в ході другої хвилі мобілізації. Родом з села Лоза Іршавського району. В загиблого вдома залишилася мати. Поховали у с. Лоза в січні 2015, коли ідентифікували тіло...

Коментарі (0)
Додати коментар
Випадкове фото

1

Хто онлайн?
Користувачів: 0
Гостей: 4
Сьогодні зареєстровані користувачі ще не відвідували сайтВ Іршаві.com | Соціальна мережа Іршавського району © 2018
admin@v-irshavi.com