Реєстрація Авторизація В вибране
Нові користувачі
Нове в блогах
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити......
22 лютого 2014 - Блог адміна - 0
Королівська сім'я відвідала концерт Арміна ван Бюрена...
Чергова підбірка чудового трансу

Хмарка тегів

На Іршавщині боролись за приз від редакції

8 травня 2011 - Адміністратор

Днями в районному центрі відбувся крос на приз газети «Нове життя». За право бути найспритнішими змагалося понад 200 учнів загальноосвітніх шкіл району. Захід відбувався на бігових доріжках спортивних майданчиків ДЮСШ та Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Із словами привітань до учасників кросу звернулася заступник голови РДА Мирослава Кула та радник голови райради Петро Король.

Перемог бажали школярам і добре відомі ветерани-спортсмени Андрій Савко, Юрій Бабич, начальник відділу молоді і спорту РДА Андрій Данканич, редактор газети “Нове життя” Василь Шкіря, а також настоятель Свято-Петропавлівського храму м. Іршава о. Василій Ігнат.

Меценатом легкоатлетичного кросу виступив депутат районної ради Сергій Лупак.

На дистанції 600 м серед учнів ЗОШ І-ІІ ступенів першим був Петро Когут (с.В. Раковець), другу сходинку посів Василь Ісак (с. Луково), а на третьому місці – Василь Максим (с. Горбок).

Не відставали від юнаків на 300- метровій дистанції і дівчатка. Найспритнішою була Наталія Алфелді (с. Горбок), другу сходинку виборола Ярослава Зозуля (с. Ільниця) і третьою була Віолета Золотар (с. В. Раковець).

Хороші спортивні результати показали і юні спортсмени ЗОШ І-ІІІ ступенів. Не було рівних на дистанції 800 метрів Василю Урсті та Івану Повху із Приборжавського, які посіли перше і друге місця, а Олександр Котубей із Крайньої Мартинки був третім.

На дистанції 400 м першою була Ярослава Фущич із Вільхівки, а Ганна Полянко та Лариса Петер із Білок посіли друге і третє місця п’єдесталу.

У командному заліку місця розподілилися так: на першому місці В. Раковецька ЗОШ І-ІІ ступенів, на другому – Горбківська ЗОШ І-ІІ ступенів і третьою була Ільницька ЗОШ І-ІІ ступенів.

У старшій групі другий рік підряд перемогу святкувала Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ступенів, на другому місці – Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, а два треті місця розділили між собою Чорнопотіцька та Іршавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Переможців весняного легкоатлетичного кросу нагороджено грамотами, цінними подарунками та передплатою на районну газету “Нове життя” на 2011 рік.

Настоятель храму о. Василій Ігнат вручив Церковну грамоту Української православної церкви і редактору газети “Нове життя” Василю Шкірі – ініціатору відновлення легкоатлетичного кросу на приз газети “Нове життя”.
 

Коментарі (0)
Додати коментар
Випадкове фото

Фото без назви

Хто онлайн?
Користувачів: 0
Гостей: 2
Сьогодні зареєстровані користувачі ще не відвідували сайтВ Іршаві.com | Соціальна мережа Іршавського району © 2018
admin@v-irshavi.com