Реєстрація Авторизація В вибране
Нові користувачі
Нове в блогах
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити......
22 лютого 2014 - Блог адміна - 0
Королівська сім'я відвідала концерт Арміна ван Бюрена...
Чергова підбірка чудового трансу

Хмарка тегів

ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ У СФЕРІ МЕДИЦИНИ І КУЛЬТУРИ

6 лютого 2013 - Адміністратор
article83.jpg

У середу, 6 лютого, депутати зібралися на засідання комісії районної ради з питань розвитку охорони здоров'я, соціального захисту і зайнятості населення, культури, туризму та засобів масової інформації, керівником якої є Сергій Караслай.

Обговорили п’ять проектів цільових бюджетних програм, рішення з приводу яких прийматиметься на сесії райради. Вони стосуються забезпечення в районі участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, вивчення суспільної думки і проведення акцій соціальної реклами, культурно-мистецького розвитку району, а також збереження і використання на його теренах пам’яток культурної спадщини. Деякі з них спрямовані на медикаментозне забезпечення дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит, чи з хронічною нирковою недостатністю. 
   Народні обранці наголосили на активній співпраці із спонсорами на взаємовигідних засадах у сфері культури. Програму зі збереження і використання пам’яток культурної спадщини планують затвердити вперше. Під її «опіку» насамперед підпадатимуть дерев’яні церкви в нашому районі та включення водяної кузні «Гамора» до Державного реєстру пам
яток. Члени комісії також налаштовані виділити більше коштів для проведення фестивалю КВК у районі.
     Як відомо, на ювенільний ревматоїдний артрит хворіє двоє дітей. Хвороба лише заліковується, тому таким пацієнтам потрібна постійна медикаментозна підтримка. Як до цієї програми, так і тієї, що стосувалася медикаментозного забезпечення хворих нирковою недостатністю, у депутатів зауважень не було. 
   
Участь в обговоренні питань взяли заступник голови райради Петро Добромільський, начальник відділу культури і туризму РДА Оксана Сідор, представник від відділу охорони здоров’я РДА Степан Сукович, головний спеціаліст сектору питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації РДА Неля Чоповда, начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства райради Роман Меренич, а також спеціаліст цього ж відділу Марія Трикур.

Коментарі (0)
Додати коментар
Випадкове фото

Фото #9

Хто онлайн?
Користувачів: 0
Гостей: 37
Сьогодні зареєстровані користувачі ще не відвідували сайтВ Іршаві.com | Соціальна мережа Іршавського району © 2018
admin@v-irshavi.com