Реєстрація Авторизація В вибране
Нові користувачі
Нове в блогах
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити......
22 лютого 2014 - Блог адміна - 0
Королівська сім'я відвідала концерт Арміна ван Бюрена...
Чергова підбірка чудового трансу

Хмарка тегів

Іршавські міліціонери провели ряд міроприємств з профілактики здійснення злочинів

24 січня 2011 - Адміністратор

Метою даних міроприємств в першу чергу було забезпечення належного громадського порядку. В той же час правоохоронці намагалися отримати необхідну інформацію для розкриття вище згаданого розбійного нападу. В робочі групи, які здійснювали перевірку, увійшли досвідчені співробітники всіх служб Іршавського райвідділу УМВС. Загальний інструктаж провів в.о.начальника підполковник міліції Володимир Ліванець. Він зокрема зазначив, що особовий склад повинен чітко дотримуватися у своїх діях законності, та чемного ставлення до громадян.

 У першу чергу співробітники міліції відпрацювали такі населені пункти, як села Ільниця, Білки, Загаття, Ч. Потік, Довге та м. Іршава. Правоохоронці перевірили весь список раніше судимих осіб, тих, хто перебуває під адміністративним наглядом, хронічних алкоголіків, неблагополучні сім'ї. З усіма провели відповідну профілактичну роботу для недопущення вчинення ними повторних злочинів і правонарушень. За період відпрацювання співробітники Іршавського РВ УМВС склали 120 адміністративних протоколів.
протоколів. 

За словами керівництва цього підрозділу, такі комплексні заходи будуть проводиться і надалі. Адже досвід переконує, що вони дають можливість оперативно та результативно боротися з різними правопорушниками. А щодо згаданого розбійного нападу в Іршаві, то розслідування цього злочину зараз триває.  

Коментарі (0)
Додати коментар
Випадкове фото

Новорічна

Хто онлайн?
Користувачів: 0
Гостей: 50
Сьогодні зареєстровані користувачі ще не відвідували сайтВ Іршаві.com | Соціальна мережа Іршавського району © 2018
admin@v-irshavi.com