Реєстрація Авторизація В вибране
Нові користувачі
Нове в блогах
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити......
22 лютого 2014 - Блог адміна - 0
Королівська сім'я відвідала концерт Арміна ван Бюрена...
Чергова підбірка чудового трансу

Хмарка тегів

+9 RSS стрічка RSS стрічка

Блог адміна

Автор блога: Адміністратор
Всі рубрики (4)
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити...
Коли немає слів, або коли слова не можуть зарадити... залишаються тільки думки. Вони не дають спокою, буквально розривають душу й тіло, не знаєш що робити, чим допомогти... і від розуміння свого безсилля стає ще гірше...
Сумую, плачу, співчуваю родинам вбитих ГЕРОЇВ УКРАЇНИ
Зі святом, дорогі жінки!

Від щирого серця хочеться привітати всіх наших красунь та розумниць. Не інакше - день Жінки - має бути особистим святом кожної свідомої людини. Людини, небайдужої до природніх цінностей та найперших людських пріоритетів. Рід. Сім'я. Мати, сестра, бабуся, подруга, - всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. А людина - істота суспільна. Тож зі святом, дорогі жінки та дівчата!
Перші 10$ зароблені мною в Інтернеті
Advego - біржа продажу статей. Ніколи не вважав себе за журналіста або письменника, але многоразово зустрівши схвальні відгуки в інтернеті захотів спробувати. Одразу написав декілька статей десь по 1000-1500 символів, перевірив їх на унікальність за допомогою программи Advego Plagiatus що є на їхньому сайті. Якшо чесно - спочатку був шокований! Повністю написаний мною текст программа вважала лише на 45% унікальним! Але помінявши деякі слова та вирази (їх программа виділяє) легко добився 100% унікальності. Виставив на продажу, поставив ціну 1.5$ за кожну. Смішно, але по декілька разів на день заходив - перевіряв, не купували їх... Забув за сайт на кілька місяців, потім випадково зайшов та виявилось що не пам'ятаю пароль, коли нарешті ввійшов в свій аккаунт зразу кинулось в очі - "Ваш баланс: 6.00 у.е.". Значить 4 статті куплені, і при чому дві з них на третій день після публікації.
На радощах почав пробувати писати по замовленнях на сайті. Всі статті приймали (один раз вернули на доопрацювання). Вартість була від 0,3$ до 1.5$ Коли назбиралось 10$ - перевів собі на WebMoney і поповнив інтернет рахунок. (Мінімально можна виводити 5$) Дехто з моїх знайомих по сайту заробляє по 20 доларів в день.
Раджу всім хто хоче мати якийсь підробіток в інтернеті або просто спробувати себе в ролі журналіста почати з Advego.
Сайт соціальної мережі Іршавщини оголошую ВІДКРИТИМ
Вітаю всіх з відкриттям сайту!

Думаю що багатьом людям сподобається можливість поспілкуватися з жителями нашого району, знайти друзів та однодумців.  
Блоги на нашому сайті - це чудовий та надійний інструмент для Ваших публікацій, розміщуйте свою творчість та отримуйте відгуки та справедливу критику.
Завантажуйте фото та запрошуйте друзів для їх перегляду, у Вас є можливість створити власний фотоальбом та показати його друзям та рідним, він буде доступний для перегляду з будь-якої країни.
Випадкове фото

Фото #3

Запросити друзів

Погода на завтра

Погода в Іршаві на завтра

 

Хто онлайн?
Користувачів: 0
Гостей: 33
Сьогодні зареєстровані користувачі ще не відвідували сайтВ Іршаві.com | Соціальна мережа Іршавського району © 2018
admin@v-irshavi.com